PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 13 sierpnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Opis:
Monter konstrukcji stalowych/dachy szklane

Oferujemy:
• stawkę 17 euro brutto/h (ok. 2200-2700 euro netto),
• zapewnione zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę,
• możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
• elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
• zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
• pracę zmianową i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy,
• dodatki za pracę w porze nocnej i godzinach nadliczbowych,
• płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,
• stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
• polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Polski lub Niemiec,
• pomoc w załatwieniu zameldowania,
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy,
• pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec,
• program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 150 euro brutto za każdą poleconą osobę.

Opis stanowiska:
• łączenie konstrukcji metalowych z aluminium i stali według specyfikacji oraz wskazań Przełożonego,
• pomoc w montażu szklanych konstrukcji dachowych zgodnie z instrukcją,
• obróbka zgodnie z rysunkami technicznymi i/lub instrukcją,
• okazjonalne prace spawalnicze, jeśli Pracownik posiada kwalifikacje.

Wymagania:
• terminowość i rzetelność,
• umiejętność pracy w grupie,
• dobry poziom znajomości rzemiosła,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• gotowość do pracy w soboty,
• brak lęku wysokości,
• aktualne badania na wysokości.
Mile widziane:
• Własny samochód.

KONTAKT: + 48 505 176 000

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa "Nila" 7 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
dodane 16 lipca 2024

Odsłon: 713

Galeria

HR Navigator
Telefon +48505176000
Email rekrutacja@hrnavigator.com.pl
ID ogłoszenia: OB000076528
Wyświetleń: 713

w niedzielę, godzina 13:42 Obsza
Rolnicy z powiatu dziękują za plony [NOWE ZDJĘCIA]
Rolnicy z powiatu biłgorajskiego dziękują za plony. Tegoroczne dożynki powiatowe zorganizowano w Obszy. Na wydarzenie zaprosili starosta biłgorajski Andrzej Szarlip oraz wójt gminy Obsza Andrzej Placek.
w poniedziałek, godzina 17:27 Frampol
Groźny wypadek na rondzie. Kia przewrócona na bok, dwie osoby w szpitalu
dzisiaj, 14:36 Tarnogród
Dyrektorzy wybrani
15 sierpnia 2024 Biłgoraj
Święto Wojska Polskiego w Biłgoraju
15 sierpnia w Biłgoraju, wzorem wielu miejsc w całej Polsce, odbyły się uroczystości patriotyczne z okazji Święta Wojska Polskiego, które przypada na rocznicę Cudu nad Wisłą. Wydarzenie to upamiętnia Bitwę Warszawską, która zadecydowała o losach kraju.
w poniedziałek, godzina 10:27 Obsza
Nabór na kluczowe stanowisko w urzędzie gminy
dzisiaj, 13:55 Biłgoraj
Stanowisko Arionu w odpowiedzi na pytania posłanki
12 sierpnia 2024 Powiat
Nadchodzi dożynkowy maraton
Już wkrótce mieszkańcy powiatu biłgorajskiego będą mieli okazję wspólnie świętować zakończenie żniw i podziękować za tegoroczne plony. Tradycyjne dożynki gminno-parafialne odbędą się w wielu miejscowościach, a dożynki powiatowe świętować będziemy w Obszy. Każda z gmin przygotowała bogaty program pełen atrakcji.
w poniedziałek, godzina 12:07 Biłgoraj
Starym pociągiem do Zamościa
w środę, godzina 09:01 Obsza
Wielkie święto plonów już w najbliższą niedzielę